live draw hk معرفی – شرکت خدمات تفریحی زیارتی ای سودا زرین

معرفی

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی آی سودا زرین

در دهه‌ی ۷۰ شروع به کار کرده است این شرکت با قدمتی بیش از ۲۵ سال یکی از قدیمی‌ترین و فعال‌ترین آژانس‌های مسافرتی در شهر قم می‌باشد که توانسته است در طول این سال‌ها با فعالیت‌های توریستی جهانگردی و زیارتی میلیون‌ها مسافر ایرانی و غیر ایرانی را در داخل و خارج کشور خدمت‌رسانی کرده، رؤیاهای آنها را محقق سازد.
آی‌سودا زرین با تکیه بر تجربه‌های فراوان تسلط و اشراف بر نیازهای مخاطبین خود و ظرفیت‌ها و جزئیات سفر در مورد تورهای گردشگری و زیارتی و نیز رعایت اصول اولیه و داشتن استانداردهای بالای حرفه‌ای توانسته است، بهترین تورها و پکیج ها را فراهم آورد و همواره در صدد کسب رضایت حداکثر مشتریان و ماندگار کردن خاطرات ایشان بوده است.
دفتر خدمات گردشگری آی‌سودا زرین سعی دارد با همتی مضاعف خود را به عنوان یکی از پرفروش‌ترین تورهای خارجی و داخلی در صنعت گردشگردی و توریسم معرفی کند. حضور مدیران و حتی کادر با تجربه در این شرکت نشان دهنده پذیرش مسئولیت این شرکت در قبال رشد و بهبود کیفیت گردشگری و نیز ارائه خدمات مطلوب و شایسته برای مسافران و گردشگران است و همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات به منظور رشد و بهبود مستمر خدمات خود است.